Türel: Antalya'ya 14 milyar yatırım yapıldı

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, AK Parti hükümetinin Antalya'ya 14 milyar liralık yatırım yaptığını söyledi

Giriş Tarihi: 28.2.2014
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, seçim çalışmaları çerçevesinde kentteki sendika temsilcileriyle bir araya geldi. Ak Parti iktidarı ile son 12 yılda Türkiye'nin çok önemli mesafe kat ettiğini, senelerdir çözülemeyen birçok meselenin çözüm bulduğunu kaydeden Türel, "Ak Parti iktidarı döneminde Antalya'ya yaklaşık 14 milyar liralık yatırım yapılmıştır" dedi.

AK BELEDİYECİLİK
Antalya'da bedava elektrik, yüz bin kişiye iş vaat edenlerin daha sonra "O bir sıfırı sonuna kim koydu" diyerek mazeret ürettiğini savunan Türel, Antalya'nın artık hizmet belediyeciliği beklediğini kaydetti. Türel, sözlerine şöyle devam etti: "Heybesinde hizmet olmayanların işi gücü mazeret belediyeciliği, yalan dolan ve iftiradır. Çünkü yaptıklarıyla ilgili bir şey söylemeye kalksalar, söyleyebilecekleri hiç bir şey yok. Antalya'nın büyük projelere ihtiyacı vardır. O yüzden Antalya'ya büyük hedefler diye yola çıktık ve onun için bunları yerine getirmeye çalışıyoruz. Hizmetin adresi geçmişte Menderes Türel döneminde Ak belediyecilik olmuştur."

İFTİRA
Rakiplerinin hizmet üretemeyince, iftiraya sarıldığını belirten Türel, bu seçim döneminde gerçekle ilgisi olmayan birçok iftiraya maruz kaldıklarını söyledi. Belediye çalışanlarına "Türel göreve geldiğinde sosyal denge sözleşmesini kaldıracak" denildiğini ifade eden Türel, kaldıracağı iddia edilen söyleşmeyi çıkaran, Meclis'teki çalışmaları ile tüm Türkiye'ye yayılmasını sağlayan kişinin kendisi olduğunu bildirdi.

RAKİPLERİNE YÜKLENDİ: DESTEKSİZ ATIYORLAR
Rakiplerine seslenen Menderes Türel, sözlerini şöyle tamamladı: "Atıyorken destekli atmak lazım. Sosyal denge sözleşmesini Meclis'te Ak Parti grubu adına savunan milletvekili bu kardeşiniz. Şimdi Türkiye'de sosyal denge sözleşmesini çıkartan ve onun çıkmasında hem kanunda hem teklifte imzası olan, bunu savunan, bunun çıkması için yerel yönetimler başkanı sıfatıyla her türlü gayreti ortaya koyan birine diyorlar ki Menderes Türel gelirse sosyal denge sözleşmesini kaldıracak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türel: Antalya'ya 14 milyar yatırım yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN