Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP'li Gököz'den örnek davranış

Giriş Tarihi: 1.3.2014
MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, meclis üyesi adayları ile birlikte Sabah Akdeniz'i ziyaret etti. Sabah Akdeniz Yazı İşleri Müdürü Talip Yümsel ve Haber Müdürü İbrahim Okumamış'a seçim süreci hakkında bilgi veren Gököz, Muratpaşa'nın sorunlarına da değindi.

HOMOJEN YAPI VAR
Kırcami bölgesinin imar sorununun Muratpaşa'nın en önemli konusu olduğunu belirten Gököz, ayrıca alt yapı, trafik ve hava kirliliğinin de günden güne arttığını ifade etti. Muratpaşa'da sadece belli bölgelerin geliştiğini diğer mahallelerin ise unutulduğunu söyleyen Gököz, "Orada yaşayanların sosyal ve kültürel hayatlarında homojen bir yapı uygulanmalı" dedi.

TALYA EN KÖTÜ ÖRNEK
Büyük tartışmalara neden olan Divan Talya Otel'e 25.5 metre yükseklik verilmesine de değinen Gököz, "O iki katın yıkılmasına ilişkin kesin bir karar verildi. Hukuksal süreç bizim müdahalemize imkan tanıyorsa, tereddütsüz, duraksamasız bir şekilde tavrımızı koyarız. Talya Otel Antalya'da turizmin başlangıcı olması sebebiyle çok önemlidir. Fakat falezlerin ırzına geçilmesinin de miladıdır. En kötü örnektir" ifadelerini kullandı.

MÜZİK YAYINI YOK
Seçim çalışmalarında kullanılan tanıtım araçlarından müzik yayınını kaldırdığını aktaran Gököz, "Yaşlısı, çalışanı, hastası var. Saygı göstermek gerekli diye düşünerek, müzik yayını yerine su ve kuş seslerine yer vereceğiz" şeklinde konuştu.
MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, Sabah Akdeniz'i ziyaret etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP'li Gököz'den örnek davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN