Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bulut'tan sosyal belediyecilik sözü

Giriş Tarihi: 2.3.2014

Kırcami mahallesi esnafının sorunlarını dinleyen Ak Parti'nin Muratpaşa Adayı Bulut, sosyal belediyecilik yapmayı taahhüt etti

Yerel seçimler için çalışmalarına devam eden Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan adayı Cihan Bulut, meclis üyeleri adayları ile birlikte Kırcami Mahallesi'nde vatandaşın ve esnafın sıkıntılarını dinledi. Esnaf ve vatandaşlara çiçek veren Bulut Mahalle Muhtarı Enis Gönen'i de ziyaret etti. Gönen'den mahallenin sorunlarını dinleyen Bulut, Kırcami'nin sorunlarını bildiğini, 15 yıldır Muratpaşa'yı idare eden zihniyetin ayrımcılık yaparak hizmeti belirli yerlere götürdüğünü söyledi.

SOSYAL ALAN VE PARK SORUNU

Muratpaşa'da 56 mahalleden biri olan Kırcami için yıllarca icraat yapılmadığını ifade eden Bulut, "Burada imar sorunu ve buna bağlı olarak sosyal alanlar, park sorunları var. 30 Mart'tan sonra Kırcami'nin başta imardan kaynaklanan sorunları hızlı bir şekilde çözülecek Buradaki vatandaşlarımıza sosyal kültürel hizmetleri getireceğiz. Öğrencilerimiz etüt merkezlerinden ücretsiz istifade edebilecek" dedi.

ORTADAN KAYBOLMAYACAĞIM

Muratpaşa ilçesinde yaşayan vatandaş ve esnafın sorunlarını dinleyerek projeler geliştireceklerini bildiren Bulut, "Biz 30 Mart'tan sonra kaybolmayacağız. İnşallah belediye başkanı olursam, esnaf ve vatandaş gezilerimizi sıklaştıracağım" şeklinde konuştu.

KADINLARA SAKSIDA ÇİÇEK DAĞITTI
Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan adayı Cihan Bulut, meclis üyeleri adayları ile birlikte Kırcami Mahallesi'ni ziyaret etti. Bulut kadınlara çiçek dağıttı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bulut'tan sosyal belediyecilik sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN