Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mesajın altında yatan gerçek

100'üncü Yıl Bulvarı'ndaki üst geçitlerde Akaydın imzalı 'Mutlu Yıllar Antalyam' yazan pankartların kasıtlı olarak kaldırılmadığı öne sürüldü

Giriş Tarihi: 2.3.2014
Antalya'nın 100'üncü Yıl Bulvarı üzerindeki bazı üst geçitlerde yer alan Prof. Dr. Mustafa Akaydın imzalı "Mutlu Yıllar Antalyam" yazılı pankartların Mart ayına gelinmesine rağmen kasıtlı olarak kaldırılmadığı öne sürüldü. Bazı vatandaşlar yılbaşı geçeli 3. aya girildiğini hatırlatarak "Hala yeni yıl kutlaması pankartı asılı duruyor. Amaç pankartın altında kalan ve üst geçitlerin yapıldığı yılı gösteren yazıları kamufle etmek" diyerek duruma tepki gösterdi.

İLGİNÇ DETAY
Bu pankartların yılbaşı için asıldığın belirten Antalyalılar, "Yeni yıl geçeli 3 ay oldu. Ancak pankartlar hala duruyor. Durma sebebi gayet açık. Bu pankartlar kaldırıldığında üst geçitlerin 2006 yılında yani Menderes Türel zamanında yapıldığı ortaya çıkacak. Bu nedenle kaldırılmıyor" iddiasında bulundular.

TÜREL ZAMANINDA YAPILDI
Üst geçitlerdeki kutlama yazılarının kaldırılmasını isteyen Antalyalılar hizmete saygı gösterilmesini istedi. Burada art niyet olduğunu öne süren vatandaşlar, "Herkes bu üst geçitlerin Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Menderes Türel zamanında yapıldığını görsün" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mesajın altında yatan gerçek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN