Antalya'ya iki yeni hastane daha geldi

Kepez Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin temeli Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, AB Bakanı Çavuşoğlu ve Büyükşehir Adayı Türel'in katılımıyla atıldı

Giriş Tarihi: 3.3.2014
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, ile birlikte Kepez Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin temelini attı. Sütçüler Mahallesi'ndeki törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Menderes Türel, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı ile vatandaşlar da katıldı.

2015 İÇİN SÖZ ALINDI
Törende konuşan Müezzinoğlu, Ak Parti Hükümeti olarak 11 yıldır gece gündüz demeden millete hizmet ettiklerini, laf değil, iş ürettiklerini söyledi. Antalya'nın güneş ve kum turizminde söz sahibi olduğu gibi sağlık turizminde de bölgenin merkezi olabileceğini vurgulayan Müezzinoğlu, buna katkı sağlayacak Kepez Devlet Hastanesinin 29 Ekim 2015 tarihinde açılması için söz aldıklarını kaydetti. Müezzinoğlu, 31 Mart sabahı Antalya'nın "efsane başkanı" Menderes Türel'in yeniden başkan olacağını ifade ederek, bugün yalan söyleyenlerin milletin karşısına nasıl çıkacağını merak ettiğini anlattı. Müezzinoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: "Onlar yine, 'nasıl yalan söyleriz' diye Pensilvanya'dan mesaj almaya gitmişlerdir, yeni yalanlar üretmek için, tuzaklar kurmak için. 'Milleti acaba yeniden nasıl kandırırız' diye kapalı kapılar arkasında yeniden iftiralar, yeniden tuzaklar, yeniden bu milletin geleceğine ait kuyular kazma peşindeler ama artık yağma yok, o kuyuya onlar düşecek, tuzaklara onlar düşecek. Çünkü artık Ak Parti var, lideri var, Recep Tayyip Erdoğan var."

HERGÜN BAKAN
AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu da Antalya'ya neredeyse her gün bir bakan geldiğini, gelen bakanların da ellerinin boş değil, müjdelerle geldiklerini söyledi. Çavuşoğlu, Antalya'da çok önemli tesislerin açıldığını dile getirerek, tesislerin hayırlı olmasını temenni etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'ya iki yeni hastane daha geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN