İmar ve tapu sözü verdi

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut, Yeşildere Mahallesi halkı ile buluşarak projelerini anlattı

Giriş Tarihi: 4.3.2014
Seçim çalışmalarına devam eden Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut, Yeşildere halkı ile buluşarak projelerini anlattı. Yeşildere'de yoğun bir kalabalıkla karşılanan Bulut, vatandaşlara Yeşildere Mahallesi'ne spor kompleksi, kapalı pazar, hemşireli ve öğretmenli kreşler ve kültür salonu sözünü verdi. Yeşildere halkına tapu sözü de veren Cihan Bulut; "Hiçbir şekilde tapularınız geçersiz bir şekilde çekmecelerde eskimeyecek. Yeşildere halkına imar ve tapu sözü veriyorum. 30 Mart'tan sonra Yeşildere'ye gelip kendi ellerimle tapularınızı vereceğim" dedi.

EŞİTLİK

Lara bölgesi nasıl güzel oluyorsa, Meltem mahallesi nasıl canlanıyorsa Yeşildere ve çevresinin de aynı hizmeti alacağını belirten Bulut, "Eşit şartlarda hizmet görecek, eşit şartlarda Muratpaşa Belediyesi'nden faydalanacaksınız. Size her zaman vakit ayırarak isteklerinizi sizler için, çocuklarınız için yerine getireceğim" şeklinde konuştu.

MAĞDURİYETLER GİDERİLECEK
Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı ve aynı zamanda Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi Abdullah Işıkhan ise yaptığı konuşmada, Yeşildere Mahallesi'nin tapu sorunun parselasyon yapılmasına engel olmadığının altını çizerek, "Vatandaşın mağduriyeti giderilmeliydi. Evcilmen yapmadı ama Cihan Bulut başkanımız 30 Mart'tan itibaren buradaki sorunları çözecek
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İmar ve tapu sözü verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN