Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tütüncü'den Kepez için marka şehir olma sözü

Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Kepez Adayı Hakan Tütüncü, Erdem Beyazıt Kültür Merkezi'nde Büyükşehir adayı Türel'in de katıldığı törende yeni dönem projelerini tanıttı

Giriş Tarihi: 6.3.2014
Kepez Belediye Başkanı ve Ak Parti Kepez Adayı Hakan Tütüncü, yeni dönem projelerini açıkladı. '7'den 70'e Kepezimize 70 Proje' sloganı ile yola çıkan Hakan Tütüncü'ye, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Adayı Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Sadık Badak, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse ile eşi Ayşe Tütüncü eşlik etti.

SEÇİMLER ÖNEMLİ
Toplantıda kürsüye çıkan Menderes Türel yerel seçimin önemine değinerek, şunları söyledi: "Önemli bir yerel seçim yaşayacağız. Sona yaklaşıyoruz. Biz bu süreçte proje ve hizmetler yarışsın istiyoruz. Yalan vaatler, iftiralar yaşansın istemiyoruz. Belediyecilik kolay iş değildir. Hizmet ve insan hayatını kolaylaştırma sanatıdır. Bizler her seçimi bir son değil bir başlangıç olarak görürsek hizmet seviyemizi arttırabiliriz."

YALAN VE İFTİRA

Muhalefetin yalan ve iftiralar ile yapılan hizmetleri gölgelemeye çalıştığını söyleyen Türel, "Bizimle hizmette yarışmayanlar ancak mazeretlerin arkasına sığınır. Herkes en iyi hizmeti vereceğini iddia ediyor. Bu vaatte bulunanların muhasebesini halk yapacaktır. Göreve geldiği ilk gün enkaz edebiyatı yaparak Antalya'ya beş yıl kaybettirenler, mazeretlere sığındılar. Bizimle hizmette yarışamayanlar ya iftiralarla ya da yalan vaatlerle yollarına devam ediyorlar. Hükümetin Sütçüler'e yapacağı hastanenin başka bir yere yapılacağını söyleyen muhalefet mensupları, biz oranın temelini atarken çok merak ediyorum nerelerdeydiler" dedi.

70 PROJE AÇIKLADI

Yeni dönem projelerini tanıtan Tütüncü ise geride bıraktığı 5 yılın dolu dolu geçtiğini ve Kepez'in arka mahalle algısından kurtulduğunu belirtti. Hayata geçirdikleri projelerin diğer belediye başkanları tarafından taklit edilir hale geldiğini aktaran Tütüncü, "7'den 70'e bütün yaş gruplarına hitap edecek 70 projeyi sizlerin beğeni ve takdirlerine sunuyoruz. Bu projeleri hayata geçirdiğimiz zaman mahallelerimize çok farklı bir sirkülasyon başlayacak. Antalya'nın en büyük şehir kütüphanesini Kepez'de kuracağız. Elmalılı Hamdi Yazır Araştırma Merkezi ile çok farklı akademik çalışmaların yapılabileceği bir merkezi Kepez'e kazandırmak istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü'den Kepez için marka şehir olma sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN