Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üras: Ortak akılla yönetim

Giriş Tarihi: 6.3.2014

'Kemer'de nasıl bir yerel yönetim istiyoruz' konulu toplantıya katılan Ak Parti Kemer adayı Üras, STK'larla birlikte çalışacaklarını söyledi

Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD) tarafından düzenlenen 'Kemer'de nasıl bir yerel yönetim istiyoruz' konulu toplantıya katılan Ak Parti Kemer Belediye Başkan adayı Üras, Kemer'i STK'larla birlikte şekillendireceklerini söyledi. Üras, toplantıda kendisine yöneltilen sorulara cevap vererek konu hakkında fikirlerini katılımcılarla paylaştı. KEMİAD Başkanı Ali Nail Kılıç, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimin Kemer için de oldukça önemli bir dönüm noktası olduğunu belirterek, "30 Mart'tan sonra beldelerle birleşen Kemer'in geleceğini belirleyecek yöneticiler seçilecektir. Bu nedenle bu seçim çok önemli" dedi. Üras ise demokrasilerde STK'ların olmazsa olmaz olduğunu belirterek, "Tekirova'da ve GATAB'ta STK'larla birlikte çalıştık. Ortak akılla hareket ettik. Kemer'de STK'lar ikinci plana atılıyordu. Kemer'de halkın görüşleri hiçbir noktada alınmadı, STK'ların görüşleri dinlenmedi. Dinlenmiş olsaydı pek çok sorun ortadan kalkardı. Kemer'in sorunları belli çözümleri de belli. Turizmin gelişmesi gerekiyor, Kemerlilerin Kemer gibi bir yerde yaşadığının hissettirilmesi gerekiyor" dedi.

AMACIMIZ HİZMET

Göreve geldiklerinde STK'larla birlikte Kemer'in menfaatleri doğrultusunda çalışmalar üreteceklerini belirten Üras, "Ortak akılla proje üreteceğiz. Çünkü amacımız Kemer'e hizmet etmek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üras: Ortak akılla yönetim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN