Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geleceğin temeli atılıyor

Giriş Tarihi: 7.3.2014

Antalya'da 16 şampiyonluk elde eden Özerspor 24 futbolcuyu yetiştirip profesyonel liglere verdi

Sportif faaliyetlere başladığı 2007 senesinden bu güne dek üzerine koyarak büyüyen, büyüme paralelinde başarı çıtasını da yükselten Özerspor, Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor. Tüm hazırlıklarını ve resmi müsabakalarını Bahtılı'da bulunan DSİ spor tesislerinde yürüten Özerspor'da ikisi pilot takımı olmak üzere 6 ayrı kategoride 5 ayrı antrenör görev yapıyor. Bu antrenörlerin en deneyimlisi olan Atilla Demir UEFA A belgesine sahip.
İLK ON KULÜPTEN BİRİ
Özerspor olarak 7 sezon içinde 16 Antalya şampiyonluğu ile U-14 kategorisinde Türkiye şampiyonasında finallere kaldıklarını belirten Kulüp Başkanı Özer Doğan "İçimizden çıkan 24 futbolcumuzun 4 tanesi şu an profesyonel liglerimizde oynuyor. 6 genç yeteneğimiz de profesyonelliğe adım atacak. 2012-13 futbol sezonunda Türkiye Futbol Federasyonunun açıkladığı 9855 takım içinde belirlenen en başarılı 10 kulüp içinde yer almamız bizi onurlandırdı. TFF, bu başarımızı bulunduğu maddi yardımla ödüllendirerek tescilledi" diyerek mutluluğunu dile getirdi.

ÖZERSPOR ANTRENÖR KADROSU
U-11 Kategorisi - Ertuğrul Aykın (Pilot takım) U-13 Kategorisi - Bülent Erdoğan (Pilot takım) U-13 Özerspor - Ertuğrul Aykın U-14 Özerspor - Bülent Erdoğan U-15 Özerspor - Atilla Demir U-16 Özerspor - Turan Dikmetaş
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğin temeli atılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN