Sağlıkta devrim: Ozon tedavisi

Giriş Tarihi: 14.3.2014
Antalya'da 8 yıldır, Mezoterapi, Fraksiyonel Karbondioksit Lazer, Botoks, PRP, Fibrocell ve beta HCG ile zayıflama teknikleri konusunda başarılı çalışmalarda bulunan Ozon Klinik'in kurucusu Dr. Başar Şenyüz, "Tamamlayıcı tıbbın 21'nci Yüzyıl Mucizesi" dediği ozon tedavisinin sağlık ve gençlik vermesinin yanı sıra yaklaşık 300 hastalığın da tedavisinde tamamlayıcı tıp olarak uygulandığını söyledi. Sağlık Bakanlığı'nın ozon tedavisini tamamlayıcı tıp olarak kabul eden genelgesinin Resmi Gazete'de yayınlanıp yürürlüğe girmesiyle birlikte ozon tedavisi ile ilgili kamuoyunda oluşan yanlış algının ortadan kalkacağına dikkati çeken Dr. Başer Şenyüz, "Ozon tedavisi, sanıldığının aksine bilimsel temellere dayalı, modern tıbbın içinde, klinik araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış bir tedavidir" dedi.

HİÇBİR YAN ETKİSİ YOK

Avrupa'da 20 binden fazla hekimin, ülkemizde ise yaklaşık bin hekimin ozon tedavisi yaptığına dikkati çeken Dr. Başar Şenyüz, "Ozon tedavisinin yan etkisi neredeyse hiç yoktur. Almanya'da 385 bin hastaya 5 milyon 580 bin defa uygulanmış, sadece 40 hastada yan etki görülmüştür" diye konuştu.

TAMAMLAYICI ETKİSİ VAR

Dr. Şenyüz "Ozon tedavisi yaklaşık 300 çeşit hastalıkta tamamlayıcı tıp olarak görülmektedir. Aynı zamanda aslında hiçbir hastalığı bulunmayıp, yorgunluk, isteksizlik, uyku bozuklukları, stres, çeşitli vücut ağrıları sık olarak hastalıklara yakalanmak gibi hayat kalitesi bozukluğundan yakınan kişiler için de mükemmel bir gençleştirici, dinçleştirici araçtır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıkta devrim: Ozon tedavisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN