Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vatandaşla buluştu sorunlarını dinledi

Giriş Tarihi: 15.3.2014

Alanya Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Sipahioğlu, Çarşı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Sipahioğlu, "Teleferik projesini hayata geçireceğiz" dedi

Alanya Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Hasan Sipahioğlu Çarşı Mahallesi sakinleri ile akşam toplantısında bir araya geldi. Sipahioğlu, Gazipaşa Havalimanı, AHEP Üniversitesi'nin kurulması, Kuşyuvası Yolu'nun açılıyor olması, Bölge Hastanesi ile Ağız ve Diş Hastanesi'nin inşaatının devam etmesi gibi önemli yatırımların şehre kattığı değerleri anlattı. Bu yıl içinde teleferik projesini hayata geçireceklerini belirten Sipahioğlu, Kale ve Çarşı Mahallesi'nin değerine değer katacak projelerle bu bölgenin Alanya'nın en cazip yerlerinden biri olduğunu ifade etti.

HUZURU GETİRDİK

Mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinleyen Sipahioğlu, gece 10 uygulamasıyla mahalle sakinlerinin huzurunu arttırdıklarını söyledi. Bölgedeki elektrik hatlarının yer altına alınacağını da söyleyen Sipahioğlu, gürültü konusunda da önemli bir projeyi hayata geçireceklerini kaydetti. Sipahioğlu, önümüzdeki yıl yapacakları uygulama ile bölge insanının gürültüden daha az etkilenmesini temin edeceklerini dile getirdi. Alanya'nın son 15 yıldaki uygulamalarla birçok kazanım elde ettiğinin altını çizen Hasan Sipahioğlu, "Önümüzdeki 5 yılki hedefimiz bu kazanımları korumak ve üzerine yenilerini eklemek birinci hedefimiz olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vatandaşla buluştu sorunlarını dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN