Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik Revza Nur yaşamak istiyor

Kalp hastalığı ve solunum yetmezliği nedeniyle 3'üncü kez ameliyat olması gereken 2 yaşındaki Revza Nur, 25 bin TL bulunmazsa hayatını kaybedecek

Giriş Tarihi: 20.3.2014
Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve kalbindeki 4 kapakçıktan 2'si bulunmayan 2 yaşındaki Ravza Nur solunum yetmezliğinden dolayı günün büyük bir bölümünü cihaza bağlı olarak geçiriyor. Küçük Revza Nur 3'üncü ameliyatı için gerekli olan yaklaşık 25 bin TL bulunamazsa hayatını kaybedecek.

YARDIM BEKLENİYOR

Oto elektrikçide çalışan Oktay Çınar ile ev hanımı Ayşe Mine Çınar'ın 2 çocuğundan biri olan Ravza Nur, iki kez kalbinden ameliyat olmasına rağmen doktorlar minik kız için riskli bir ameliyat daha yapılması gerektiğini bildirdi. Solunum yetmezliğinden dolayı boğazına delik açılan ve makineye bağlanarak yaşama tutunması sağlanan Ravza Nur Çınar için yapılan yardım çağrılarından sonuç alınamadı.

ANNENİN ÇAĞRISI

Anne Ayşe Mine Çınar, "Ameliyatı için 20-25 Bin TL'ye ihtiyaç var. İzmir'de yapılacak ameliyat için hayırseverlerden ve Sağlık Bakanlığımız ile Muğla Valiliği, Fethiye Kaymakamlığından destek bekliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Revza Nur yaşamak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN