Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bulut projesini yerinde tanıtıyor

AK Parti Muratpaşa Adayı Bulut, Obruk Ormanı için hazırladığı projeyi bugün yerinde düzenleyeceği piknik ile kamuoyunun dikkatine sunacak

Giriş Tarihi: 23.3.2014
AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cihan Bulut 'Kent Parkı ve Botanik' projesini yerinde tanıtıyor. Muratpaşa sınırları içerisinde yer alan 122 hektarlık 'Obruk Ormanları'nı 'Kent Parkı ve Botanik Bahçesi' olarak kazandıracaklarını anlatan Cihan Bulut, "Elimizdeki varlıkların kıymetini bilmiyoruz. Muratpaşalı vatandaşlarımız özellikle hafta sonlarında Çakırlar'a akın ederken, Muratpaşa sınırları içerisinde yer alan 1224 dönüm alana sahip Obruk Ormanları ne yazık ki şu ana kadar ilgisizlikten atıl vaziyette kaderine terk edilmiştir" dedi. Muratpaşa'ya vizyon projeler hazırladıklarının altını çizen Bulut, "Muratpaşa'yı metropol bir ilçe yapabilmek için geleceğin projelerini hazırladık. Hiç bir aday ne yazık ki Muratpaşalılara herhangi bir proje sunamadı. İnternetten elde edilen projelerde Muratpaşa'yı tanımadıklarını da görmüş olduk" diye konuştu.

BUGÜN PİKNİK VAR

Doğal tasarım harikası bu parkın Akdeniz Bölgesi'nin en büyük 'Kent Parkı ve Botanik Bahçesi' olacağının altını çizen Bulut, "Ülkemizden ve dünyadan bitkilerin yetiştirildiği, ayrıca içerisinde doğa spor alanları, yürüyüş parkurları, ekstrem sporlar, piknik ve mesire yerleri, outdoor bisiklet pisti gibi alanların Muratpaşılıarın hizmetine sunulacağı bu yerde bugün saat 13.00'te bir piknik düzenleyerek Muratpaşa kamuoyunun dikkatini çekmek istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bulut projesini yerinde tanıtıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN