Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üras'a 2 dernek destek verecek

Antalya Tüm Emek Derneği ile Engel-Yok Derneği, Kemer Adayı Üras'ı destekleyecek

Giriş Tarihi: 26.3.2014
Antalya Tüm Emek Derneği Başkanı Tamer Ateş, Engel-Yok Derneği ile birlikte, AK Parti Kemer Adayı Yusuf Üras'ı ziyaret ederek, Üras'ın emekliler için yaptığı projeleri desteklediklerini belirtti. Türkiye'deki emeklileri Kemer'le buluşturmak istediklerini söyleyen Ateş, amaçlarının Kemer'de emeklilere uygun bir tatil köyü yaratmak olduğunu ifade etti. "Kemer kazansın, Kemerli kazansın" diyen Ateş, Kemer'de turizmin kum ve sahilden ibaret olmadığını belirterek, "Kemer artık çıtayı yükseltmeli. Burada 12 ay turizm yapılabilmeli. İnanıyorum, Yusuf Bey başkan olduğunda üzerindeki siyasi gömleği çıkartıp Kemer için çalışacak" dedi.

AÇIK DESTEK SÖZÜ
Şimdiye kadar hiçbir partiyi ziyaret etmediğini dile getiren Ateş, "Kemer'e gelip Yusuf Başkanı desteklememiz bu nedenle önemli. Onun gerek Tekirova'da gerekse de GATAB olarak bölgede yaptıklarını, bölgeye neler kazandırdıklarını biliyoruz. Bu nedenle bu seçimde Üras'ı destekliyoruz, ona güveniyoruz, onun projelerini önemsiyoruz" diye konuştu.

ENGELLİLERE PROJE

Kemer'de engelliler için de önemli projeleri olduğunu söyleyen Yusuf Üras ise, "30 Mart seçimlerinden sonra Kemer'de tüm engelleri kaldıracağımız gibi engelli vatandaşlarımıza yönelik de önemli projelerimiz var. Engelli koordinasyon merkezi, engellilerin kullanıma göre tasarlanmış plaj ve tuvaletler yapacağız" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üras'a 2 dernek destek verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN