Milletimizin emrinde olmak için söz verdik

AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu 12 yıldır milletin emrinden dışarı çıkmadıklarını belirterek "Oyunuzu Çavuşoğlu'na değil, Türkiye'nin geleceğine, AK Parti'ye verin" ifadesini kullandı

Giriş Tarihi: 29.3.2014
Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakareci Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya ilçe merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Çavuşoğlu, Alanya'da Akdeniz Üniversitesinin ikinci tıp fakültesinin açılacağını ve ilçeye 5 golf sahası yapımı için projelerin hazırlandığını söyledi. Türkler beldesindeki bir çayevinde düzenlenen toplantıya da katılan Çavuşoğlu, AK Parti ile 2002, 2007 ve 2011 seçimlerde oylarını hep arttırdıklarını hatırlatarak, "Bu seçimde sizden oy istiyorum. Mevlüt Çavuşoğlu için istemiyorum. Türkiye'nin geleceği için sizden oy istiyorum. Türkiye'de oynanan oyunların bozulması için oy istiyorum, Türkiye'nin önünün açılması için sizden oy istiyorum" dedi.

KİMSEYE BOYUN EĞMEDİK

Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini istemeyenlerin, Başbakan'ın dik duruşundan ve Başbakan'ın dünya halkları nezdinde en gözde lider olmasını hazmedemeyenlerin olduğunu dile getiren Çavuşoğlu, Antalya ve Alanya'nın demokrasiyi her zaman sahiplendiğini, darbelere de karşı çıktığını ifade etti. "Allah'ın izniyle, milletimizin duasıyla ve desteğiyle dik duruşumuza devam edeceğiz" diyen Bakan Çavuşoğlu, "Biz 12 yıldır hiç kimsenin karşısında boyun eğmedik. Milletimizin emrinin dışına çıkmadık. İnanıyoruz ki bu seçimlerde milletimiz gereken cevabı verecek, gereken dersi verecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletimizin emrinde olmak için söz verdik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN