Şeker'in tadı kaçtı

Kemer'de geçtiğimiz Kasım ayında vefat eden turizmci Ali Alpasar'ın eşi Şerife Alpasar, damadı olan Hasan Şeker'i ağır bir dille suçladı

Giriş Tarihi: 30.3.2014
Kemer'de turizmin öncüsü sayılan ve geçtiğimiz Kasım ayında vefat eden Ali Alpasar'ın 85 yaşındaki eşi Şerife Alpasar, yayınladığı açık mektubuyla damadı olan Kemer Belediyesi eski başkanlarından Hasan Şeker'i ağır bir dille suçladı.

VEKALETİ KÖTÜYE KULLANDI

Eşinin sağlığında bazı miras ve istimlak davalarını takip etmek için vekaletname isteyen Şeker'e bu vekaleti verdiklerini belirten Alpasar; damadının bu vekaleti kötüye kullanarak kendilerinin haberi olmadan belediyeden istimlak parasını tahsil ettiğini, eşine intikal edecek yaklaşık 5 milyon TL'lik istimlak bedeliyle ilgili temlik hakkını da kendi yakınlarından biri olan "Taslak" lakaplı Mustafa Şeker isimli yakınına devrettiğini iddia etti.

5 MİLYONU REHİN Mİ ALDI
Şerife Alpasar, kendisinin miras davası açtığı bazı taşınmazlar bulunduğunu belirterek, "Meğer bizi Hasan Şeker tehdit ediyormuş. Hasan Şeker soyadıyla anılmayacakmışız ve ben haklarım için açılan miras davalarından vazgeçersem o zaman taslağın üzerindeki trilyonluk temliği bana verirmiş. Böyle adalet var mı?" dedi. Konuyu yargıya götürmek için avukatının gerekli hazırlığı yaptığını belirten Şerife Alpasar'ın kızı Ayşe Alpasar da eniştesi hakkındaki iddiaya önce inanmak istemediğini belirterek "Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'le yakınlaşmaları sonucu belediyeden bu parayı çekerken engel olunmadığını düşünüyorum. Eniştemle Mustafa Gül'ün yakınlaşması bundanmış" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeker'in tadı kaçtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN