Almanlar için özel tanıtım

Almanya'da yüksek cirolara sahip 13 büyük seyahat acentesine, Isparta ve Burdur'da tanıtım turu düzenlendi. Acenteler katkı için kolları sıvadı

Giriş Tarihi: 1.4.2014
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (BAKA) turizm potansiyelinin tanıtılması amacıyla organize ettiği turda Almanya'da yüksek cirolara sahip 13 seyahat acentesi, Isparta ve Burdur'a getirilerek tanıtım turu gerçekleştirildi. Almanya'da, sahipleri Türkler olan THY'nın belirlediği en yüksek ciroya sahip seyahat acenteleri yetkililerinden oluşan grup, Isparta ve Burdur'da yerinde gördükleri alternatif turizm eko, doğa ve inanç ile antik kentlere hayranlıkları ifade etti ve turizme katkı sağlamak için çalışacaklarını söyledi.

ÖNERECEKLER
Doğal güzellikleri, gelenekleri, antik kentler ve inanç turizmi için birçok önemli değerin bulunduğu Isparta ve Burdur'a gitmelerini önereceklerini söyleyen seyahat acenteleri temsilcileri, BAKA, Yalvaç ve Yeşilbaşköy Belediyelerine misafirperverlikleri için teşekkür etti. Bölgedeki alternatif turizm, eko, doğa ve inanç ile tarihi değerleri yerinde gören grup, turizme katkı için çalışacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Almanlar için özel tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN