Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tütüncü: Şiir gibi netice

Seçim kampanyasına destek veren AK Partili gönüllü kadınlarla bir araya gelen Başkan Tütüncü, '30 Mart gecesi şiir gibi bir netice aldık' dedi

Giriş Tarihi: 15.4.2014
AK Parti Kepez İlçe Kadın Kolları, 30 Mart seçimlerinde görev alan gönüllü kadınlara ve ailelerine yönelik eğlence programı düzenledi. Sütçüler Mahallesi'ndeki Demir Plaza'da düzenlenen eğlenceye, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr. Ayşe Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ve meclis üyeleri de katıldı.

KADINLARA TEŞEKKÜR

Tütüncü, yaptığı konuşmada, seçim kampanyasındaki fedakârca çalışmalarından dolayı Kadın Kolları Başkanı Tutan ve gönüllü kadınlara teşekkür ederek, "Yorucu bir seçim kampanyasının ardından bu eğlence programı, gönüllü çalışanlarımızın dinlendiği, eğlendiği güzel bir etkinlik oldu" dedi. Mahalli seçimlerin önemine dikkat çeken Tütüncü, şunları söyledi: "Çünkü 2014 yerel seçimleri, Türkiye'de 12 yıldan bu yana yapılan o kadar güzel işin ters yüz edilebileceği bir dönemin başlangıcıydı. Milletimiz ferasetiyle, sağduyusuyla basiretiyle, 'biz böylesi kötü bir senaryoya alet olmayacağız' dedi. Türkiye'de bu sese büyük bir çığlık da Kepez'den geldi. Bu ses gönüllü çalışanlarımızın gayretiyle oldu." Tütüncü, AK Parti'nin hem Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni hem de Kepez Belediyesi'ni kazanmasının enerjilerini ve motivasyonlarını arttırdığına vurgu yaparak, "Çok zor bir seçim döneminden geçtik. Yapmadıkları kumpas, karalama, iftira kalmadı. Ama biz doğru olanların, doğru yolda yürüyenlerin, Allah rızası için her türlü fedakârlıkta bulunup çalışanların, Allah'ın yüzlerini ak edeceği inancını her zaman ifade ettik. Karalama kampanyası karşısında ekip arkadaşlarımın morali bozuldu, canları sıkıldı. Rabbim bize şiir gibi bir neticeyi 30 Mart gecesi armağan etti" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tütüncü: Şiir gibi netice
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN