Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlçelere hizmet birimleri

Giriş Tarihi: 5.5.2014

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, Alanya ve Manavgat'ı ziyaretinde tüm ilçelere hizmet birimi kuracaklarını, artık Büyükşehir olarak fiilen de ilçelerde yer alacaklarını söyledi

Mahalli seçimlerin ardından ilçeleri dolaşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı ve MHP'li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'le bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı. Türel'e ziyaretine AK Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Antalya Büyükşehir Belediyesi Birim Amirleri ve teknik personeli de eşlik etti.

AYRIMIZ GAYRIMIZ YOK
İlk olarak AK Parti İlçe Teşkilatı'nda partililerle buluşan Türel, ardından hal esnafının sorunlarını dinledi. Türel, "Ne söz verdiysek tuttuk. Bundan sonra da sözümüzün arkasında duracağız" dedi. Türel'in ziyaretinden mutluluk duyduğunu aktaran Alanya Belediye Başkanı A.Murat Yücel, "Ayrımız gayrımız yok. İnsanların refah seviyesini arttırmak için gereken neyse Menderes Bey'le yapacağız. Birlikte çok işler başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.

HİZMET BİRİMLERİ KURULUYOR

Alanya'dan sonra Manavgat'ı da ziyaret eden Türel, AK Parti Manavgat İlçe Teşkilatı'nda, "Seçim dönemi geride kaldı. Bundan sonra artık icraat dönemi başlıyor. Manavgat'ta, bize oy veren, vermeyen herkese siyasi rozetlerimizi belediye kapısı önünde bırakmak suretiyle hizmet etmek zorundayız. Manavgat'ta küçük bir farkla da olsa Büyükşehir'de birinci çıkmamız önemli. Büyükşehir'i kazanmamız Manavgat için hepimiz için belki bir teselli mükafatı. Manavgat'ta da hizmet birimlerimizi kuracağız, teşkilatlarımızı oluşturacağız. Resmen burada bir varlığımız gözüküyor ama fiilen buralarda yokuz. Bu resmi varlığımızı fiiliyata dönüştürmemiz lazım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçelere hizmet birimleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN