Suçlu varsa benim

Giriş Tarihi: 7.5.2014

Antalyaspor'a elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştığını söyleyen Başkan Gencer, "Suçlu arayan varsa bu benim" ifadelerini kullandı

Sportif olarak başarısız olduklarını kabul eden Gencer, "Bütün sorumluluk bende, suçun tamamını da ben üzerime alıyorum. Suçlu varsa benim. Elimizden geldiğince hizmet etmeye çalıştık, sonuca ulaşamadık" diye konuştu. Gencer 3-4 gün sonra ilan edecekleri bir tarihte, 20 gün içinde olağanüstü genel kurul yapacaklarını da açıkladı. Gültekin Gencer, Menderes Türel, Hasan Akıncıoğlu ve Sedat Peker dışında Antalyaspor ile ilgili hiç kimsenin konuşma hakkı olmadığını da sözlerine ekledi.

KURULLAR TOPLANIYOR
Antalyaspor'un küme düşmesinin ardından bugün Divan Kurulu toplanacak ve kulüpte bundan sonraki dönemde yapılması gerekenler ile ilgili tavsiye kararları alacak. Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı'nın da kısa süre içinde toplanıp kongre öncesi kararlar alması bekleniyor.

LİSTE ÇALIŞMASI VAR

Gencer ve yönetiminin istifası ile boşalan Antalyaspor yönetimini devralmak için çalışmalar yapıldığı ileri sürülüyor. Aralarında eski başkan ve yöneticilerin de bulunduğu bazı isimlerin güçlü bir kadro kurup, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de desteğini alarak yönetime talip olmak istedikleri, Türel ile bir görüşme yapıp net kararlarını verecekleri belirtiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Suçlu varsa benim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN