Yönetim arayışı

Antalyaspor'da alınan genel kurul kararından sonra söylentiler hızlandı. En çok konuşulanlar, eski başkanlardan Sedat Peker ve Cihan Bulut

Giriş Tarihi: 8.5.2014
Antalyaspor'da önceki gün yapılan basın açıklaması ile olağanüstü genel kurul kararı alındığını açıklayan Başkan Gültekin Gencer'den boşalan koltuk için aday çıkıp çıkmayacağı veya kimlerin aday olabileceği camia içinde sıkça konuşulmaya başlandı. Ortaya konulan iddialara göre eski başkanlardan Cihan Bulut'un aday olabileceği belirtiliyor. Ancak Bulut, bu koltuğa şu aşamada sıcak bakmadığını, Antalyaspor'a taraftar olarak hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

TELEFONLARI DURMUYOR

Taraftarın her zaman yeniden kulüp başkanı olarak görmek istediği isimlerin başında ise Sedat Peker geliyor. Daha önce Antalyaspor başkanlığı yapmak gibi bir talebinin olmadığını vurgulayan Peker'in, eski yöneticilerden ve camianın sevilen isimlerinden İsmail Bilal ile birlikte bir çalışma yaptığı dile getiriliyor. Peker ise "İki gündür telefonlarım durmuyor. Gazipaşa'dan Finike'ye kadar arayanın haddi hesabı yok. Herkese aynı yanıtı veriyorum" dedi.

TEMENNİDEN İBARET
İsmail Bilal ile birlikte liste yapacağı şeklindeki bilginin kendisine de geldiğini kaydeden Peker, "Bana çeşitli yerlerden baskılar geliyor. Ancak Divan Kurulumuz bugün (dün) toplanacak ve değerlendirme yapacağız. Eski kulüp başkanları ve camianın kanaat önderleri ne der bilemiyorum. Gidişata nasıl bir yön veriliyor göreceğiz. Ancak ortaya benimle ilgili atılan iddialar gerçek olmadığı gibi sanıyorum bize gösterilen teveccüh ve temenniden ibaret" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetim arayışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN