Türkiye'nin en iyi haber sitesi

EXPO'ya ulaşım masaya yatırıldı

EXPO 2016 Antalya alanına şehir merkezi ve çevreden ulaşım konusu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nda görüşüldü. Görüşmeye Bakanlar ve Antalya heyeti de katıldı

Giriş Tarihi: 10.5.2014
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mehdi Eker başkanlığındaki EXPO 2016 Antalya heyeti, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile görüştü. Görüşmede, EXPO 2016 Antalya alanına şehir merkezi ile çevre il ve ilçelerden ulaşım konusunu masaya yatırdı.

DESTEK İSTENDİ

Görüşmede, EXPO 2016 Antalya projesi üzerinden Bakan Lütfi Elvan'a bilgi verildi. Ulaşım konusunun, 2016 yılında yapılacak Türkiye'nin en önemli organizasyonu için çok önemli olduğunu belirten Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Antalya'ya ulaşım konusunda yapılacak yatırımların hızlandırılması konusunda Bakan Elvan'dan destek istedi.

ANTALYA HEYETİ

Görüşmeye, Antalya Valisi ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sebahattin Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Menderes Türel ile EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay katıldı. Toplantı sonunda Bakan Mehdi Eker, Bakan Lütfi Elvan'a EXPO 2016 Antalya'nın ipek böceği kozasından yapılmış sembol çiçeği şakayık hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO'ya ulaşım masaya yatırıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN