Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 mevsim Fethiye

7'nci Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri kapsamında resim ve fotoğraf sergileri açıldı, şiir ve müzik dinletileri yapıldı

Giriş Tarihi: 12.5.2014
Bu yıl 7'ncisi gerçekleştirilen Fethiye Uluslararası Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri içerisinde Fethiye'nin 4 mevsimi, ünlü ressamlar tarafından tuvale yansıtıldı. Hikmet Çetinkaya, Orhan Zafer, Hüseyin Macar, Juliana Illes Major ve Fethiye'de yaşayan ressamlar, ilçenin 4 farklı mevsiminin resimlerini yaptı. Özel bir engelliler okulunun öğrencilerinin de ünlü ressamların bu tuvallerine ellerine fırça alıp katkıda bulundu.

FETHİYE'DE SANAT

Fethiye Fotoğraf Kulübü (FEFOT) üyelerinin fotoğraf sergisi de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekti. Fethiye Beşkaza Meydanı ve Belediye Kültür Merkezi çevresine büyük hareket kazandıran etkinliklere salonda da Mine Selen, Gülsüm Cengiz ve Fethiye Anadolu Lisesi öğrencilerinin şiir dinletisi de eklenince hareket iyice arttı. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı etkinliklerin halkla bütünleşmesi halinde amacına ulaşacağını belirterek "Daha geniş çevrelere hitap eden kültürel ve sanatsal etkinlikleri mutlaka sağlayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 mevsim Fethiye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN