Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yolspor'dan tesis atağı

Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok, yeni atılımlarla ve yapılacak yeni tesislerle kulüpte branş sayısında artışa gidileceği müjdesini verdi

Giriş Tarihi: 12.5.2014
FUTBOL VE JUDO BRANŞLARI VAR
1980 yılında kurulan ve Antalya'nın en köklü kulüplerinden biri olan Antalya Yolspor, eski başarılarını tekrar yakalamak için çalışmalarını Çakırlar mevkiinde bulunan tesislerinde ara vermeden sürdürüyor. Yolspor kulübünde judo ve futbol olmak üzere 2 branşta faaliyet gösterirken, hem profesyonel liglere hem de milli takıma sporcu kazandırılıyor. Yolspor kulübünde forma giymiş ve aynı zamanda kurumda görev yapan Musa Yüksel ile Hasan Yurt antrenör olarak görev yapıyor.

AMATÖR RUH VE ALTYAPI ŞART

Sporun amatör ruhla yapılmasının önemine değinen Karayolları 13. Bölge Müdürü ve Yolspor Kulübü Onursal Başkanı Şenol Altıok "Sportif başarıdan çok gençlerimize yapılan yatırımlar önemli. Bu da sağlam bir alt yapıyla oluşturulur. Profesyonel kulüplerimizi amatör kulüpler besliyor. Branşlarımızı bilinçli ve sistemli bir şekilde çoğaltmak ve büyümek istiyoruz. Atıl alanları değerlendirip spor yapmak isteyen, imkan bulamayan personel ve yöre çocuklarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz" dedi.

KULÜPTE HEYECAN FIRTINASI

Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok'un göreve 3 ay önce atanmasının ardından ayağının tozuyla spora önem vermesinin ve tesis atağına geçmesinin camia içinde ayrı bir heyecan fırtınası yarattığını belirten Yolspor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Yol-İş 1 No'lu Şube Başkanı Cemil Ünal da "Bundan sonra Yolspor kulüp olarak daha ciddi ve daha kalıcı başarılara imza atacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diyerek yaşadığı mutluluğu dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yolspor'dan tesis atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN