Hizmetler helali hoş olsun

Giriş Tarihi: 16.5.2014
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası dolayısıyla liseli öğrencilerle buluşuyor. Başkan Tütüncü, bu kapsamda Çağlayan, Varsak ve Hacı Ekrem-Şerife Yazıcıoğlu Anadolu İmam Hatip liselerini ziyaret etti. Tütüncü'nün, Gençlik Haftası boyunca ilçedeki diğer liselerdeki öğrencilerle de bir araya geleceği bildirildi.

YARININ TEMİNATLARI

Tütüncü, liseleri ziyareti sırasında bir eğitim gönüllüsü olarak öğrencilerle bir araya gelmeye, yasal bir zorunluluk olmamasına karşın, eğitimin ihtiyaçlarını karşılamaya önem verdiğini belirterek "Belediye Başkanı olduğum günden bugüne okullarımıza ve öğrencilerimize özel bir ilgi ve alaka gösterdim. Çünkü biz biliyoruz ki bugünün öğrencileri yarının teminatıdır" dedi.

EKSİKLİĞİNİ ÇOK ÇEKTİK

20 yıl kadar önce kendisinin de lise öğrencisi olduğunu vurgulayan Tütüncü, "O zamanlar okulumuzu ziyaret eden, bizimle ilgilenen ve başarılı olalım diye gayret gösteren belediye başkanları yoktu. Bunun eksikliğini çok çektik. Öğrencilerimizi çok seviyorum. Bu nedenle sağladığımız bütün imkanlar öğrencilerimize helali hoş olsun" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmetler helali hoş olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN