Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ruslarla çözüm odaklı işbirliği

Giriş Tarihi: 17.5.2014
Türkiye ile Rusya Federasyonu arasında her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen "Türkiye - Rusya Federasyonu Turizm Alt Çalışma Grubu" toplantıları Antalya gerçekleştirildi. Her 2 ülkeden yaklaşık 50 katılımcının bulunduğu toplantıda Türk heyetine Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür İrfan Önal, Rusya heyetine ise Rusya Federal Turizm Ajansı Başkan Yardımcısı Grigory Sarishvili başkanlık etti.

SEKTÖR TEMSİLCİLERi

Türk heyetinde Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu, Antalya Valiliği, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya Emniyet Müdürlüğü, Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Antalya İl Gıda ve Tarım Hayvancılık Müdürlüğü, TÜROFED ile TÜRSAB ve diğer sektör temsilcilerinden oluşan kalabalık bir grup bulundu.

İŞ BİRLİĞİNE DEVAM
Toplantılarda 'Turist Güvenliği' konulu toplantı yapıldı. Toplantıda karayolu güvenliği, turist sağlığı ve turistlerin özel hastane ve sigorta firmaları ile olan ilişkileri, otellerde turistlere sunulan hizmet ve yiyecek-içecek kalitesinin de yer aldığı konular ele alındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ruslarla çözüm odaklı işbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN