Irina Shayk için yarışa girdiler

Giriş Tarihi: 21.5.2014

Antalya'yı Dosso Dossi Fashion Show için kente gelecek ünlü top model Irina Shayk heyecanı sardı. Kentteki oteller ünlü mankeni ağırlamak için yarışa girdi

Türkiye'nin en büyük moda organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, 18'inci etkinliğini 5-11 Haziran tarihleri arasında yine Antalya'da gerçekleşecek. Her etkinlikte dünyanın en ünlü mankenlerini podyuma çıkaran Dosso Dossi'nin bu defaki starı ünlü top model Irina Shayk olacak. Shayk'ın Antalya'ya gelecek olması kentteki otelcileri de heyecanlandırdı.

OTELCİLERİN YARIŞI

Otelciler ünlü top modeli kendi tesislerinde ağırlayabilmek için yarışa girdi. Öte yandan Haziran'daki Dosso Dossi Fashion Show kapsamında uluslararası üne sahip ressam İsmail Acar'ın resimleri de sergilenecek. Hazırlıklara başlayan İsmail Acar, sürpriz eserleriyle şova farklı bir anlam katacak. Aralarında Irina Shayk'ın resimlerinin de yer alacağı çok özel bir sergi hazırladığını söyleyen Acar, "Dosso Dossi'nin renkli dünyasına sanatsal bir bakış açısı kazandıracak ve uzun süre konuşulacak bir sergi olacak. Irina Shayk için de sürprizlerimiz olacak" dedi.

SANATA DESTEK OLUYORUZ

Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ise şovlarının adının Rönesans döneminde yaşayan ünlü İtalyan ressam Giovanni di Niccolo de Luteri'nin sanat lakabı olan Dosso Dossi'den geldiğini söyledi.

SÜRPRİZLER VAR

Moda ve sanatı bir araya getirdiklerini belirten Eraslan, şöyle konuştu: "Sanata ve sanatçıya destek oluyoruz. İlk kez bir moda organizasyonunda böylesi bir sergi düzenlenecek. Şov alanımız ünü ülke sınırlarını aşmış sanatçımız İsmail Acar'ın resimleriyle sergi alanına dönüşecek ve ayrı bir özellik kazanacak. Antalya Expo Center'da, uzunca süre konuşulacak sürpriz resimlerin yanı sıra İsmail Acar'ın farklı resimleri de sergilenecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Irina Shayk için yarışa girdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN