Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Camiada çıt yok

Antalyaspor'un yeni başkanının seçileceği genel kurula 2 gün kaldı. Bugüne kadar resmi adaylık açıklaması yok. Yarış için Karataş ve Gencer'in adı geçiyor

Giriş Tarihi: 27.5.2014
Antalyaspor'un küme düşmesinin ardından Gültekin Gencer yönetiminin aldığı karar ile 29 Mayıs Perşembe günü Genel Kurul yapılacak. Kararın açıklanmasından sonra geçen 15 gün süre içinde resmi olarak başkanlık koltuğuna aday olan kimse çıkmadı. Kulübün vergi borçları hariç 26 milyon lira borcunun bulunması nedeniyle hiç kimsenin elini taşın altına koymak istememesi nedeniyle camiada kimseden ses çıkmıyor.

KARATAŞ HAZIRLANIYOR

Bir önceki seçimde önce aday olan, ardından Necati Yılmaz'ın listesinden yönetici olarak seçime girip kaybeden Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş'ın konuyla ilgili olarak çalışma yaptığı biliniyor. Ancak Karataş dün yaptığı açıklamada "Liste oluşturmakla ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Biz, kulübün mali, idari, hukuki ve sportif durumuna bakıyoruz. Çalışmalarımız sürüyor ancak açıklama yapmıyoruz" dedi.

GENCER'İN YENİ LİSTESİ

Antalyaspor'da başkanlığa aday olan kimsenin çıkmaması halinde mevcut Başkan Gültekin Gencer'in de yeni bir listeyle seçime gireceği konuşuluyor. Gencer'in finansal açıdan güçlü isimleri listesine aldığı ve yeni bir anlayışla yola devam etmek istediği söylendi. "Kimse yoksa biz yine varız" diyen Gencer'in yeniden oy isteyeceği belirtiliyor.

O MADDEDEN HABERİ YOKMUŞ
Antalyaspor'da bekleneni veremeyen Semih Şentürk, Antalyaspor ile olan sözleşmesinde 'takım küme düşerse serbest kalır' maddesini kendisinin koydurmadığını açıklayarak, "Hatta bu maddenin var olduğunu bile bilmiyordum. Son 1-2 ay kala böyle bir maddeden haberim oldu" dedi.

AYBABA BENİ OYNATMADI
Şentürk, Antalyaspor'a katkı koyamamasının nedeninin Samet Aybaba'nın tavrı olduğunu söyledi. Fenerbahçe'de 7-8 ay maç oynamadığını hatırlatan Semih Şentürk, "Samet hoca beni istemişti. Oraya ayrı bir motivasyonla gittim. Maç oynamaya ihtiyacım vardı. Samet hoca beni oynatmaya başladı, 6 maçta 4 gol attım. Daha çok süre almam gerekiyordu. O dönem beni daha çok geriye itti" dedi. Futbol oynama isteği nedeniyle Antalyaspor'a geldiğini hatırlatan Semih, "İlk başlarda bir katkı sağladığımı düşünüyorum. Sonradan oynatılmadım. Fuat hocanın gelişiyle bu sıkıntı bitti ama o zaman da lig bitti" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Camiada çıt yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN