Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akdemir'e özel görev

Giriş Tarihi: 28.5.2014

Büyükşehir Belediyesi 10 ilçenin koordinatör atamasını tamamladı. Eski Kepez Belediye Başkanı Akdemir de İlçe Koordinatörleri Sorumlusu oldu

Yeni Büyükşehir yasası ile birlikte sorumluluk sahası genişleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde, ilçeler ile belediyenin koordinasyonunu sağlayacak isimlerin belirlenmesi devam ediyor. Antalya'nın 5 merkez ilçesinin dışında kalan 14 ilçeye atanacak koordinatörlerden 10'u belli oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından belirlenen koordinatörler, ilçelerdeki sorun ve istekleri başkanlık makamına ileterek, belediye hizmetlerinin eksiksiz vatandaşa ulaşmasından sorumlu olacak.

10 İLÇE TAMAM

Yapılan çalışmalar kapsamında Alanya, Korkuteli, Akseki, Demre, Kumluca, Gündoğmuş, Kaş, Serik, Gazipaşa ve Manavgat'ın koordinatörleri belirlendi. Her ilçede 1 koordinatöre görev verilirken, sadece Alanya'ya 2 koordinatör atandı. Eski Kepez Belediye Başkanı İsa Akdemir ise tüm ilçelerin Koordinatör Sorumlusu oldu. Geri kalan 4 ilçede de koordinatörlük görevini üstlenecek isimlerin belli olduğunu fakat bu isimlerin resmi yazılarının yazılmadığını ifade eden AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, "Koordinatörlerimiz Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerdeki işlerini yürütecek ve Başkan Türel ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görecek. Her ilçede Büyükşehir'in hizmetleri olacak, bu hizmetlerin aksamaması ve daha sağlıklı işlemesi için koordinatörlerimiz sürekli iş başında olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdemir'e özel görev
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN