Başkanlar nerede?

Giriş Tarihi: 31.5.2014

Antalyaspor'un önceki gün gerçekleşen genel kuruluna eski başkanların rağbet göstermemesi hem dikkat hem tepki çekti

Antalyaspor'un önceki gün yapılan genel kuruluna eski başkanlar rağbet göstermedi. 'Onur Kurulu' adı altında geride kalan 15 gün içerisinde sıkça toplanan eski başkanların bir çoğu genel kurula gelmedi.

AKİL ADAMLAR YOKTU

Dündar Uluğkay, Özcan Kırmızıoğlu, Sedat Peker, Cihan Bulut, Süleyman Arslan, Bekir Kumbul, Erdoğan Tekin, Ünal Öger, Ali Rıza Tekin ve Osman Doğaner gibi kulübün en üst makamını temsil eden isimlerin olmaması garipsendi.

3 ESKİ BAŞKAN VARDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in yoğun programı nedeniyle gelmediği ifade edilirken, eski başkanlardan sadece Ünsal Berberoğlu, Hasan Subaşı ve Atila Ekmen salonda yer aldı.

OPERASYON BAŞLIYOR
Antalyaspor'da yeniden göreve gelen Gültekin Gencer'in en kısa sürede kulüpte personel bazında operasyon yapacağı öğrenildi. Kulüp içinden bazı bilgilerin basın ve kamuoyuna sızdırılmasının ileri sürülerek yapılması planlanan bu operasyonda yıllardır Antalyaspor'a emek veren bazı isimlerin de olduğu belirtiliyor. Başkan Gencer'in başta Kulüp Genel Müdür Yardımcıları, sağlık heyeti, futbolcu izleme komitesi, restoran ve altyapı antrenörleri olmak üzere bir çok birimdeki çalışanlarla yolları ayıracağı ifade ediliyor.

KARATAŞ'A REKLAM ELEŞTİRİSİ

Antalyaspor'da son güne kadar başkan adayı olacağı söylenen ancak 27 Mayıs'taki Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı toplantısına gelerek aday olmayacağını açıklayan Deniz Karataş'a 'Reklam yapıyor' eleştirisi geldi. İki dönemdir 'Başkanlık için ben de varım' demesine rağmen son gün vazgeçen Karataş'ın reklam yaptığını ifade eden genel kurul üyemleri, Karataş'ı samimi olmamakla suçladı. Karataş'a yakın kişilerden alınan bilgiye göre ise, kulübün mali durumu hakkında bilgi alamadığı için aday olmadığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanlar nerede?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN