Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Günaydın'a eleştiri

Belediye Başkanı Günaydın'ın 2. Uluslararası Davraz Kongresi'nde yaptığı açıklamalara sert tepki AK Parti Isparta Milletvekili Özel ve Bilgiç'ten geldi

Giriş Tarihi: 31.5.2014
AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Milletvekilleri Süreyya Sadi Bİlgiç, Recep Özel, İl Başkanı Osman Zabun ve çok sayıda partili katıldı.

YALAN SÖYLEDİ

Toplantıda söz alan Özel, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın 2. Uluslararası Davraz Kongresi'nde yaptığı açıklamaları eleştirdi. Günaydın'ın milletin gözünün içine baka baka yalan söylediğini iddia eden Özel, "Isparta'da 'Ben geldiğimde 500 evi su basıyordu şimdi sıfır evi su basıyor' diyor. Davraz mahallesinde evlerini su basan vatandaşlarımız vardı. Herhalde onları seyretmiyor. Kendisi Isparta'dan bihaber. Isparta'nın havasının temiz olduğunu, kirli havası bulunmadığını söyledi. Ama MÇK kömür yakımını yasaklıyor. Bu nasıl bir çelişki? Kongre şehrinden bahsediyor. Burada 5 yıl otel yapımı konusunda kendisi engeller çıkardı. Sen hem Isparta kongre şehri olacak diyorsun öbür taraftan otellerin önüne en büyük engeli koyuyorsun" şeklinde konuştu.

ISPARTA HAKETMİYOR

Günaydın'ın altyapıyla ilgili konuşmasına üzüldüğünü belirten Bilgiç ise, "Bir kez daha yerin dibine geçtim. Çünkü Isparta böyle bir belediye başkanını hak etmiyor. Burada en büyük kabahat bizlerindir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günaydın'a eleştiri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN