Nikahtan denetime

EKYS'de final için yarışan Halide Edip Adıvar Anaokulu'nu ziyaret eden MEB denetmenleri istiklal marşını ezbere okuyan miniklere hayran kalırken gelinlikli öğretmen sürprizi yaşadı

Giriş Tarihi: 1.6.2014
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi" (EKYS) kategorisinde final için yarışan Antalya Halide Edip Adıvar Anaokulu'nu, Bakanlık Değerlendirme Kurulu Üyeleri Ömer Gülseren, Ömer Günaydın ve Halis Korkmaz ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü.
AYAKTA ALKIŞLANDILAR

Kurul üyelerinin ziyaretinde öğrencilerin gösterisi ve İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını ezbere okuması duygulandırdı. Okul müdiresi Tuba Özkır ise, heyete sunum yapıp bilgi verdi.

NİKAHTAN OKULA

Kurul Üyeleri, projelerin sunumunu dinlerken bu sırada gelinlikle birinin girdiğini görünce gözlerine inanamadı. Okul Müdiresi Tuba Özkır, içeri gelinliği ile giren kişinin okul öğretmeni Büşra Yaşar olduğunu, denetim günü ile nikah anının çakışması nedeniyle nikah masasını bırakıp okula koştuğunu söyledi. Ardından gelinlik ve yaka kartıyla denetlemeye katılan öğretmen gelin heyete düğün davetiyesi verip okuldan ayrıldı. Kurul Üyeleri yaşadıkları bu hoş sürprizi asla unutmayacaklarını söyledi. Antalya Halide Edip Adıvar Anaokulu Müdiresi Tuba Özkır, "Yaptığımız çalışmaları kısa ve öz olarak anlattık. Öğrenci velileri eğitim semineri, babalar futbol turnuvası, ev ziyaretleri, çocuğuma kitap okuyorum gibi etkinliklerden oldukça memnun kaldılar" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nikahtan denetime
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN