Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdemli'de asfalt çalışması başladı

Mersin'in Erdemli ilçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan turizm sezonu öncesinde turistlik bölgelerin asfalt çalışmalarına hız verdi.

Giriş Tarihi: 7.6.2014 15:43
Kızkalesi mahallesinde çalışmalarını sürdüren belediye ekipleri, diğer mahallelerde de çalışmalara başlayacak. Konu hakkında bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye hizmetlerini ödüllü belediyecilik anlayışına göre icra ettiklerini dile getirerek, çok daha başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Erdemli tarihinin en çok asfaltlama hizmeti kendilerinin yaptığını vurgulayan Tollu, önümüzdeki dönemde de bu konuda iddialı olduklarını ifade etti. Önceki dönemde Erdemli merkezinin hizmet açığını büyük ölçüde kapattıklarını kaydeden Tollu, seçimlerden sonra sınırların genişlemesi ile kendilerine bağlanan tüm mahallelerin hizmet açığı olduğunu dile getirdi ve bu açığı kapatmak için kolları sıvadıklarını söyledi. Önceki dönemde aldıkları ödülleri bu hizmetler sayesinde Erdemli'ye kazandırdıklarını ifade eden Tollu, en büyük ödülün vatandaşların kendilerine gösterdiği teveccüh olduğunu sözlerine ekledi. Bu teveccühe layık olabilmek adına daha çok çalışacaklarını ifade eden Tollu, kendilerine güvenenleri mahcup etmeyeceklerini kaydetti.

Şu an Kızkalesi mahallesinde asfalt çalışmalarını sürdüklerini ifade eden Tollu, her mahallede asfalt atağının süreceğini vurguladı. Asfalt hizmetinin hava şartlarına bağlı olduğunu ifade ederek, bu yıl asfalt döneminin başladığı ayların genelde yağışlı olduğunu ve dolayısı ile zamanlama konusunda rahat hareket edemediklerini de sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdemli'de asfalt çalışması başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN