Yönetim çatırdadı

Antalyaspor'un bir hafta önce seçilen yeni yönetimindeki bazı isimlerin istifalarını yazılı olarak gönderdiği, 3 ismin de kendi istekleri dışında yönetimde yer almaları nedeniyle istifa hazırlığında olduğu belirtiliyor

Giriş Tarihi: 7.6.2014
İLK İSTAFA BEKTAŞ'TAN
Antalyaspor'un 29 Mayıs'ta yapılan genel kurulunda yeniden göreve gelen yönetiminde istifalar başladı. Adının istememesine rağmen listeye yazıldığını ifade eden birçok yöneticinin durumdan rahatsız olduğu belirtiliyor. Resmi olarak istifa dilekçesini gönderen Ahmet Bektaş, kulübün kullanması için verdiği aracı da geri çekti. Bektaş'ın yanı sıra Salam Sadıgov'un da Antalyaspor yönetiminde yer almayacağını ilettiği, bir yöneticinin daha istifasının an meselesi olduğu belirtiliyor.

RAHATSIZLIKLAR ORTAYA ÇIKTI
Antalyaspor yönetiminde adı geçen isimlerden en az 4'ünün daha 'Yönetimde yer almak istemiyoruz' demesine rağmen isimlerinin yazılmasıyla rahatsızlık duyduğu biliniyor. Natik Abbasov, Fikret Karakaş ve Mehmet Yüksel'in bu isimlerden bazıları olduğu ifade ediliyor. Ayrıca geçen yönetimde Mali Asbaşkan olan Hakan Saatçioğlu'nun yerine bu kez Okan Alanyalı'nın getirilmesinin, Saatçioğlu'nun da listede yer almamak istemesine rağmen yazıldığı yorumlarını beraberinde getiriyor.

KAPIDAKİ TEHLİKE BÜYÜK
Bu arada Antalyaspor yönetimini bekleyen başka bir tehlike daha var. Anonim şirket olduğu için seçildikten sonra 2 hafta içinde tüm üyelerin nüfus cüzdan suretlerini ve imza sirkülerini teslim etmeleri gerekiyor. Önümüzdeki hafta sonuna kadar gerekli belgeler tamamlanmazsa yönetim yetkisiz kılınabiliyor ve yeniden seçim isteniyor. Geçen yıl yapılan genel kurulun sonrasında aynı sorun nedeniyle gerekli belgeler son gün toplanmış ve yeni bir genel kurulun önüne güçlükle geçilebilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetim çatırdadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN