Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çatlak büyüyor

SABAH Akdeniz'in dünkü 'Yönetim Çatırdadı' haberinden sonra bir istifa daha geldi. Ahmet Bektaş'tan sonra Mustafa Şahingöz de 'Ben yokum' dedi

Giriş Tarihi: 8.6.2014
Antalyaspor'un 29 Mayıs'ta seçilen yeni yönetiminden ikinci resmi istifa da geldi. SABAH Akdeniz'in 'Yönetim Çatırdadı' haberinde, Ahmet Bektaş'ın resmi istifasını yönetime sunduğu, daha başka isimlerin de istifasını verme aşamasında oldukları haberinden sonra Mustafa Şahingöz'ün de yeni yönetimde yer almayacağı belirtildi. Onkel Şirketler Grubu sahibi Mustafa Şahingöz'ün de diğer bazı isimler gibi kendi isteği olmadan listeye yazıldığı öğrenildi.

ÖNCE TESCİL
Antalyaspor'da yönetime seçilen isimlerin nüfus cüzdanı örneği ve imza sirküleri gibi belgeleri kulübe vermemesi halinde yeni yönetimin tescil edilmeme riski üzerine ise farklı bir yöntemin izleneceği belirtiliyor. Yönetime girmeyeceğini açıklayan ve istifa etmek üzere olan isimlerin bu belgeleri vermesi, gerekli tescilin alınmasından sonra istifa etmeleri istendi. Tescil için 5 iş günü kalan Antalyaspor'un böylece yeniden genel kurula gitmesi engellenmiş olacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çatlak büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN