Rus gelin Galina'ya Türk usulü kazık

Giriş Tarihi: 11.6.2014
Antalya'nın Demre ilçesinde yaşayan Rus gelin Galina U. (28), annesi Kalturina T. (64) ile birlikte kendi paralarıyla aldıkları evi eşi M.T.U'nun babası Nuri U'nun üstüne geçirdiğini iddia ederek isyan etti. Galina U. ile M.T.U. dört yıl önce Moskova'da tanıştı. 2012 yılında Demre'de evlenen ve bir yıl Moskova'da yaşadıktan sonra Demre'ye gelen çiftin bir de oğulları dünyaya geldi. Ancak bir süre ayrı yaşamaya başladılar.

NE VAR NE YOK SATTI

Rus gelinin annesi emekli hemşire Kalturina T, "Moskova'daki dairemi, yazlık hobi evimi ve arabamı satarak Demre'ye geldim. Damadım M.T'ye 100 bin dolar para verdim. Bu paranın 150 bin lirası ile ev aldığını, gerisi ile iş kurduğunu eşya aldığını söyledi. Ancak şu an evin benim veya kızımın üstüne alınamayacağını, üç ay geçince kızımın üstüne vereceğini söyledi. Evin tapusunu, kendinin borçları olması nedeniyle babasının üstüne yapacaklarını söyledi" dedi.

TEHDİT ETTİ İDDİASI

Damadının verdiği 3 aylık sürenin sonunda evin tapusunu istediğini ancak her seferinde damadının olay çıkardığını anlatan Kalturina T, "Bizi tehdit etti. Bizim oturma iznimiz 3 Temmuz'da doluyor. Evimiz olmayınca uzatılmayacağını biliyorlar. Ben de mahkemeye başvurdum. Bu sefer damadım eve gelerek bizi tehdit etti. Yatak odalarının kapısını kırdı. Ona güvendik ama perişan durumdayız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rus gelin Galina'ya Türk usulü kazık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN