Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En anlamlı proje

Giriş Tarihi: 12.6.2014

Türkiye'nin Güneydoğusunda yaşanan terör olaylarında çocukların kullanılmasına karşı Antalya polisi, kente göçle gelen çocukları kucaklayıp bütünleşmenin önünü açıyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün, 2013-2014 eğitim ve öğretim döneminde özellikle göç almış mahallelerde ikamet eden çocuklarla bütünleşmek, tarihi ve kültürel değerleri benimsemelerini sağlamak amacıyla Terörle Mücadele Şubesi (TEM) ile Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği'nin başlattığı 'Gelecek Sizinle Gülecek' projesi kapsamında öğrenciler, MOBESE merkezi, Antalya Havalimanı ve 112 Acil Çağrı Merkezi'ni gezerek inceledi, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

ÇOCUKLAR MEMNUN OLDU
Turgut Reis ve Barbaros Ortaokulu'ndan öğretmenleri eşliğinde yaklaşık 200 öğrenci ile öğretmenlerinin katıldığı gezide, 'Gelecek Sizinle Gülecek' projesi etkinliğinin öğrenciler ve öğretmenler üzerinde olumlu etki bıraktığı görüldüğü. Öğrencilerle yapılan görüşmelerde faaliyetlerden son derece memnun olduklarını söylemeleri projenin yararlılığını da orta koydu.

HEPSİ MUTLU OLDU

Terörle Mücadele Şubesi ile Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği'nin başlattığı 'Gelecek Sizinle Gülecek' projesi kapsamında öğrenciler, Göynük'teki Dinopark ile lunaparkta gönüllerince eğlendi. Gezi ve bilgilendirme çalışmalarının devam edeceği belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En anlamlı proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN