Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstifalar 5 oldu

Antalyaspor'da yeni yönetimin seçilmesinin üzerinden henüz 13 gün geçmesine rağmen 5 isim yönetimde yer almayacağını açıkladı. 4 isim de sırada bekliyor

Giriş Tarihi: 13.6.2014
Antalyaspor A.Ş'nin 29 Mayıs'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurul'unda hissedarların oylarıyla göreve getirilen yeni yönetiminden, henüz 15 gün bile geçmeden 5 fire verildi. İsimleri listede yer almasına rağmen bu yönetimde yer almayacağını belirtenlerin sayısı artarken bu isimlere yenilerinin ekleneceği belirtiliyor. Antalyaspor Genel Kurulu'nda Divan Kurulu'nu sunulan listede yer alan isimlerden Ahmet Bektaş, Mustafa Şahingöz, Fikret Karakaş, Salam Sadıgov ve Bora Terzioğlu'nun yeni yönetimde yer almayacaklarını resmen bildirdikleri öğrenildi.

SIRADA BEKLEYENLER VAR

Antalyaspor'un yeni yönetiminde yer alan Hasan Ali Ceylan, Hakan Saatçioğlu, Emin Gülmez ve Ali İhsan Sav'ın da bu ay sonuna kadar istifalarını sunacakları belirtiliyor. Yönetimde yer almalarına rağmen durumdan rahatsız olan en az üç ismin daha istifaya hazır olduğu ve yönetim kurulu toplantılarına gelmedikleri belirtiliyor. Antalyaspor A.Ş'nin yeni seçilen yönetiminin tescili için 15 gün içinde ATSO'ya başvurması ve gerekli evraklarla birlikte onaylatması gerekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstifalar 5 oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN