CHP'den kaçış var

CHP'deki iç karışıklıktan kaçan yüzlerce partilinin yarın düzenlenecek törenle AK Parti'li olması bekleniyor. Partiye katılanlara rozetlerini AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu takacak

Giriş Tarihi: 14.6.2014
CHP'de parti içinde yaşanan huzursuzluktan kaçanların adresi AK Parti oldu. AK Parti Antalya İl Teşkilatı'nın yarın gerçekleştireceği İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda CHP üyesi yüzlerce partilinin AK Parti'ye geçeceği ileri sürüldü. Daha önceki toplantılarda CHP'li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ercan Merthatun'u ve MHP'li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Karataş'ı partiye kabul edip rozet takan il teşkilatının bu kez yüzlerce yeni partiliye rozet takmaya hazırlandığı iddia edildi.

ROZETLERİ BAKAN TAKACAK

CHP'deki iç karışıklıktan kaçan partililerin büyük çoğunluğunu Alevilerin oluşturduğu belirtilirken, yaklaşık bin 200 kişinin AK Parti üyeliğine kabul edileceği, yeni AK Partililerin yaklaşık 600'ünün de CHP'li olduğu öğrenildi. Antalya tarihinin en kapsamlı geçiş töreni için büyük bir organizasyon düzenleyeceği öğrenilen AK Parti'nin danışmanlar toplantısına AB Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katılacağı ve rozetleri takacağı ifade ediliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'den kaçış var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN