ITSO ile ATSO işbirliği büyüyerek sürüyor

Giriş Tarihi: 18.6.2014
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ITSO), Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile kurduğu diyalog ve güçbirliği giderek büyüyor. TOBB Başkan Yardımcısı ve ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve yönetim kurulu üyeleri aileleriyle Isparta'ya geldi. Antalya heyeti Demirel'in müzesini gezdi, gül topladı.

ORTAK OSB FİKRİ

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve konuk Başkan Çetin Osman Budak dostluk mesajları verdi. ATSO Başkanı Budak, "Ortak bir organize sanayi yapılabilir. Antalya'nın OSB'sinin daha fazla büyümesi pek mümkün gözükmüyor. Isparta'da sanayi yatırımlarının önü açık. Botanik Expo'ya, 8 milyon ziyaretçi bekleniyor. 1100 dönümlük alanda inşaatlar yükseliyor. Bizim derdimiz Isparta-Antalya, yolunun bölünmüş hale getirilmesi ve bu yolun bir an önce tamamlanması" dedi.

GÜÇBİRLİĞİ İÇİNDEYİZ

ITSO Başkanı Başdeğirmen de Batı Akdeniz bölgesindeki lobi ve güçbirliği hareketinin büyüyerek devam edeceğinin altını çizdi. Başdeğirmen, "Expo 2016'da devletimiz 1 milyar TL yatırım yapıyor. Bundan sadece Antalya değil, bölgenin istifade etmesi gerektiğini düşünüyorum. El birliği ve güçbirliği içindeyiz. Batı Akdeniz Bölgesi'ni istediğimiz seviyeye getireceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ITSO ile ATSO işbirliği büyüyerek sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN