Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaş yarımadası yoluna asfalt

Giriş Tarihi: 18.6.2014 14:19

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in talimatıyla Antalya'nın Kaş ilçesi Çukurbağ yarımadası yolu asfaltlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Menderes Türel'in talimatlarıyla gerçekleştirilen asfalt çalışmaları Kaş ilçesi Çukurbağ Yarımada Yolu'nda devam etti.
Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörü Mustafa Şalvarlı gözetiminde Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Çukurbağ Yarımadası'nda 1600 metrelik yolu asfaltladı. Turizm işletmecilerinin yoğun olduğu bölgede gerçekleştirilen asfaltlama çalışması turizmcileri sevindirdi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'nın bir ucundan diğer ucuna hizmetin eşit mesafede verileceğini belirterek,' Tüm ilçelerimizin her türlü sorununa anında çözüm bulacağız. Mazeret üretmeden hizmet vereceğiz. Asfaltsız köy, belde ve ilçe yolu kalmayacak. Kaş bizim gözbebeğimiz bir ilçemiz. Özellikle turizm işletmecilerinin ve turistlerin yoğun olduğu Çukurbağ Yarımadası yolunun asfalt sorununu çözdük. Turizm işletmecilerinin rahat etmesi bizim için çok önemli. Ne söz verdiysek yerine getireceğiz' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaş yarımadası yoluna asfalt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN