Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Patronlar yapılan hizmeti beğendi

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, Büyükşehir Belediyesi'nin AVM yapımı iptali, Antalyaspor'a tesis, Konyaaltı Plajı, Özel İdare binasının yıkımı hizmetlerini övdü

Giriş Tarihi: 29.6.2014
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Osman Budak, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetlerinden memnun olduklarını bildirdi. Konuksever Mahallesi'ndeki AVM yapımı kararının iptal edilmesi, Döşemealtı'ya Antalyaspor tesisleri yapma kararı, Özel İdare binasının yıkılarak park yapılması ve Konyaaltı Plajı'ndaki ücretsiz hizmetler için Büyükşehir'e teşekkür eden Budak, "Antalya'yı daha da ileriye götürecek olan işte bu tür toplum hassasiyetlerini gözeten, kamu-sivil toplum uzlaşısı ile uygulamaya konan kararlar, projeler olacaktır" dedi.

BAŞKANLAR KURULU

ATSO'da düzenlenen ve işadamları ile belediye başkanlarını buluşturan zirvede başkanların vaat ettikleri projeleri ve ne talep ettiklerini kaydettiklerini vurgulayan Budak, ATSO bünyesinde bir kurul oluşturarak yerel yöneticilerin takipçisi olacaklarını söyledi. Kurulun belediye başkanlarına, 'siz bunları demiştiniz, bunları bekliyoruz' diyeceğini belirten Budak, "Hiçbirşey olmasa, diyalog ortamı olsun yetiyor. Zirvede 6 başkan esprilerle çok güzel toplantı yaptılar. Hangi konu olursa olsun, sorulara gülümseyerek cevap verdiler, birlikte yapalım dediler. Bu zirveyi her yıl tekrarlayacağız" diye konuştu.

SİYASİ ÇEKİŞME İSTEMİYORUZ
Önemli olanın 'Antalya' konusunun siyaset üstü tutulması olduğunu vurgulayan Budak, "Antalya da siyasi çekişmeler olmasını istemediğimizin altını kalın çizgilerle çizdik. Bundan sonra Antalya'da ortak akıl ve diyalogun ne kadar önemli olduğunu ifade ettik. İşte bakın bir şeyler oluyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronlar yapılan hizmeti beğendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN