Kasa tamtakır

Antalyaspor'un kasası bomboş. Kulübe mal ve hizmet veren esnaf 3-4 bin liralık alacağını bile tahsil edemiyor. Verilen tek yanıt: Paramız yok

Giriş Tarihi: 15.7.2014
Antalyaspor'da mali durumun içler acısı hali küçük esnafa da yansıdı. Samet Aybaba, kadro dışı bırakılan oyuncular, halen kadroda bulunan veya başka takımlara giden bazı oyuncuların alacaklarının yanı sıra kulübe mal ve hizmet veren esnaf da parasını alabilmenin peşinde. Geçtiğimiz sezon hesapsızca harcanan paraların ardından takım da küme düşünce Süper Lig'in sezon başı gelirlerinden mahrum kalan Antalyaspor ödemelerde büyük sıkıntı yaşamaya başladı.

KARAKAŞ İLGİLENİYOR

Banka hesabına kadar konulan hacizlerle kıpırdayacak yeri kalmayan Antalyaspor, bir yandan para ararken diğer yandan ödemelerde özellikle küçük esnafı zor durumda bırakıyor. Bu konuyla ilgili olarak yetki verilen Asbaşkan Fikret Karakaş, alacağı bulunan herkesi kulübe çağırarak birebir görüşmeler yapıyor. Karakaş'ın görüşmelerde çok açık ve net olarak "Paramız yok. Alacağınızın küçük bir kısmını verelim, geri kalanı için antrenman sahasına reklam panonuzu koyalım" teklifinde bulunduğu öğrenildi.

KULÜBE GÜVEN KALMADI

Fikret Karakaş'ın esnafa "Hukuki yollara başvurun ama paranızı ne zaman alırsınız bilemem. Başka birine ödeme yaptığımızı duyarsanız, gelin alacağınızın tamamını cebimden ödeyeceğim" dediği de ifade ediliyor. Karakaş'ın cüzi ödemeleri de ileri bir tarihe bıraktığı belirtiliyor. İsminin açıklanmasını istemeyen bir esnaf, "Malı veren parasını alamıyor. Antalyaspor'a olan güven de kalmadı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kasa tamtakır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN