Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Örnek destek

Giriş Tarihi: 17.7.2014

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyaspor'dan 5 bin adet lisanslı forma satın aldı. Başkan Tütüncü, formaları Kepezli çocuklara ücretsiz dağıtacağını açıkladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyaspor'a destek olmak amacıyla 5 bin adet forma aldı. Tütüncü satın aldığı formaları Kepezli çocuklara ücretsiz bir şekilde dağıtıp, Antalyaspor'a duyulan sevgi ve aidiyet duygusunu geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

AİDİYET DUYGUSU

Başkan Hakan Tütüncü Antalyaspor tesislerinde gerçekleşen törende formaları teslim aldı. Antalyaspor'un şehrin en önemli değerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Tütüncü, "Her ne kadar takımımız şansız bir sezon geçirmiş olsa da biz takımımızın en zor zamanlarında yanında olmalıyız. Hem Antalyaspor'a destek vermek hem de Antalyaspor'un şu an en çok ihtiyacı olan aidiyet bilincini geliştirmek için bölgemizdeki çocuk ve gençlerimize dağıtmak üzere 5 bin adet formayı Antalyaspor'dan satın alıyoruz. Tüm hemşerilerimizden bu yardım kampanyasına katkı sunmalarını talep ederek Antalyaspor Store'ler vasıtasıyla destek olmaya davet ediyorum" dedi. İlerleyen süreçte satın alınan forma sayısının artacağını söyleyen Tütüncü, "Antalyaspor'un destekçi sayısını arttırmak zorundayız. Diğer Anadolu kulüplerine baktığımız zaman takımın halk tarafından benimsendiğini görüyoruz. Fakat sorumluluk Antalya'da sadece yönetim kurulunun ve birkaç yerel yöneticinin sırtını kalmış durumda. Sorumluluğu paylaşmanın başarıda önemli bir rol oynayacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

DESTEK ARTIYOR

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ise desteğin gün geçtikçe arttığını vurgulayarak, "Belediye seçimlerinden sonra başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere destek gelmeye başladı. Her ne kadar birinci lige düşmüş olsak da Antalyaspor'a olan duyarlılığın gün geçtikçe çoğalması bizi son derece memnun ediyor. Başkanımız 5 bin adet forma alarak Antalyaspor'a verdiği desteği bir kez daha göstermiş oldu" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Örnek destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN