Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Eker'den expo denetimi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı öncesi EXPO alanındaki çalışmaları denetledi

Giriş Tarihi: 18.7.2014
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mehdi Eker, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu toplantısına katılmak için kente geldi. Havayolu ile Antalya'ya gelen Bakan Eker, havalimanından çıkar çıkmaz Antalya Valisi Sebahattin Öztürk ile birlikte EXPO alanını ziyaret ederek, burada yürütülen çalışmaları yakından inceledi.

BRİFİNG VERİLDİ
İlk olarak EXPO alanı etrafında beraberindeki heyet ile bir tur atan Bakan Eker, alanda gelinen son noktayı bizzat gözlemledi. Daha sonra bulunduğu araçtan inerek alanda çalışan işçilerin yanına giden ve hem yapılan işlerler hakkında bilgi alan hem de sohbet eden Eker'e EXPO Genel Sekreteri Selami Gülay tarafından kısa bir brifing verildi. en yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

İŞÇİLERE YARDIM ETTİ DRENAJ BORULARINA KAYNAK YAPTI
EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu toplantısına geçmeden önce yağmur suyu drenaj hattında kullanılan bacaların imalathanesine geçen Bakan Eker, boruların birbirine kaynaklandığı atölyede işçilere yardım etti. Kaynak makinesini alarak boruların bir bölümünü birbirine kaynaklayan Eker, daha sonra EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu üyelerinden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Eker'den expo denetimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN