Futbolcu madeni

Giriş Tarihi: 18.7.2014

Kepez Belediyesi Spor Okulları'nda ilk eğitim 460 kayıtlı sporcu ile, futbol branşıyla start aldı. Hasan Doğan Stadı'nda 7-14 yaş arası miniklere verilecek futbol eğitiminde 9 lisanslı antrenör görev yapacak

UZUN VADELİ PLAN YAPILIYOR
Farklı branşlarda verecekleri spor eğitimlerinde futbolun ayrı bir anlayış ve önemi olduğunu belirten Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu "Belirtmek isterim ki özellikle futbolda her ligin havası ve anlayışı farklıdır. Yönetim olarak edindiğimiz ciddi deneyimlerle bundan sonraki dönemde ilk hedefimiz Bölgesel Amatör Lig'e yükselmek, daha sonra alt yapıdan yukarıya kazandıracağımız futbolcularla profesyonel ligde zirve mücadelesi vermektir. Ekibim ve yönetim kurulum adına Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü'ye teşekkür ediyorum" diyen Ünlüoğlu, uzun vadeli hedeflerini dile getirdi.

460 KAYITLI FUTBOLCU VAR

Kepez Belediyespor olarak 12 ay ara vermeksizin devam edeceğini belirten Kepez Belediyespor Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğurlu ise "Geçmişten çıkarılan derslerle yolumuza daha ciddi ve disiplinli bir şekilde devam edeceğiz. Aramıza katılan akademisyen antrenörlerimizle, kayıtlı 460 minik sporcu adayını belirlenen yaş guruplarına göre eğitecek, zamanı geldiğinde yetenekli olanlara lisans çıkarılacaktır" dedi.

BAŞARILI ANTRENÖR KADROSU
Mehmet Çiçek'in önderliğinde antrenör eğitimci olarak Mesut Uyar, Serdar Aksoy, Ramazan Kafes, Mehmet Çopur, Erhan Yetek, Taşkın Birsen, Cengiz Şen, Sedat Baş görev alırken Kemal Doğan sağlık personeli, Tahir Akyol ise malzeme sorumlusu olarak görev yapacak isimler oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Futbolcu madeni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN