Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğlence sona erdi

Antalya Büyükşehir ve Kepez Belediyeleri, İsrail tarafından Filistin'e yapılan saldırı nedeniyle Ramazan ayının sonuna kadar tüm sahne etkinliklerini iptal etti

Giriş Tarihi: 20.7.2014
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri'nde sahneye çıkan Ömer Danış ile birlikte etkinliklerine son verdi. Başkan Menderes Türel, İsrail'in Filistin'de yaptığı katliamlar nedeni ile ramazan ayı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan tüm müzikli eğlenceleri iptal etti. İsrail'in genç yaşlı, kadın çocuk demeden Filistinlilere uyguladığı katliam nedeni ile duyduğu üzüntüyü dile getiren Türel, İsrail'in devlet terörü yaptığını kaydetti. Türel Filistin halkının yanında olduklarını ifade etti.

KEPEZ ACIYI PAYLAŞTI

Kepez Belediyesi de Kerkük gecesi ile etkinliklerini noktaladı. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlanan gecede, Türkmenlerden oluşan İlahi Grubu ilahi ve gazeller seslendirdi. Manevi bir atmosfer ortamı oluşan etkinlik, yapılan dua ile sona erdi. Kerkük Gecesi, Ramazan ayında Kepez'de düzenlenen son etkinlik oldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Gazze'de günlerdir süregelen bombardımanlarda yüzlerce masum kadın ve çocuk İsrail'in kanlı ve vahşi saldırıları sonucu hayatlarını kaybetmektedir. İsrail'i kınıyor ve Filistin'de yaşanan bu acı tablo nedeni ile Ramazan etkinlik programımızda yer alan sahne programlarımızı ve tüm etkinlikleri iptal ediyoruz" açıklamasını yaptı.

Ömer Danış'a alkış yağmuru
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri'nde sahneye çıkan müzik yorumcusu ve bestecisi Ömer Danış'ın seslendirdiği şarkılara seyirciler de eşlik etti. Sahne performansı ile Antalyalılardan tam not alan sanatçı, alkış yağmuruna tutuldu. Büyükşehir'de sahne etkinlikleri bu konserle sona erdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğlence sona erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN