Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yol arkadaşları ile iftar yemeği

Kepez Belediyesi iftarda buluştu. Başkan Hakan Tütüncü, bürokratlar ve personeline verdiği iftar yemeğinde 'yapacak çok işimiz var' mesajı verdi

Giriş Tarihi: 21.7.2014
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'yol arkadaşlarım' dediği bürokratları ve personeline iftar yemeği verdi. Belediye binasının önündeki geleneksel iftar yemeğinde, Türk bayrağı, Filistin bayrağı ve 'Müslüman kardeşlerimizin katillerini lanetle kınıyoruz' afişi asıldı.

ÇALIŞANLARIMDAN RAZIYIM

Yemek duasının ardından kürsüye gelen Tütüncü, çalışma arkadaşları ile geçtiğimiz 5 yılda omuz omuza vererek, Antalya'ya güzel eserler kazandırmanın, Kepez'in ufkunu yükseltmenin gururunu yaşadıklarını söyledi. Tütüncü, "Bir yerde güzel işlerin yapılabilmesi, anlamlı eserlerin ortaya çıkabilmesi birbirine inanmış, birbirine güvenmiş, birbirine dayanmasını bilen yol arkadaşlığı ile mümkündür. Geçtiğimiz 5 yılda çalışanlarımızdan razı olduk. Çalışanlarımla yol arkadaşlığı yapmaktan da mutluluk duydum" dedi.

GAZZE'DEKİ KATLİAM

Başkan Hakan Tütüncü, konuşmasında Gazze'de yaşanan insanlık dramıyla ilgili de şunları söyledi "Filistin'de, Gazze'de minik, minik bebekler, sivil insanlar, bir hiç uğruna, sudan sebeplerle katlediliyor. Hiç olmazsa kalplerimiz bu vahşete buğz etsin." Başkan Tütüncü, geçtiğimiz dönem Kepez Belediyesi'nde çalışan, bu dönem ise Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne geçen personeller adına eski Başkan Yardımcısı Ömer Ali Acar'a plaket ve çiçek verdi. Hizmet İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Murat Pilevne ile Bem- Bir-Sen Antalya Şube Başkanı Durali Akça da ücretler konusunda personelin yüzünü güldürmesinden dolayı Tütüncü'ye çiçek takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yol arkadaşları ile iftar yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN