Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İyilik meleklerinden 260 ramazan paketi

'Bir el, bir hayat' grubu zor durumdaki 260 kimsesiz ve maddi durumu iyi olmayan aileye Ramazan paketi yardımında bulundu. Paketler kimse görmeden teslim edildi

Giriş Tarihi: 23.7.2014
Antalya'da kimsesizlerin iyilik meleği olarak bilinen Pınar İncegül'ün sosyal paylaşım sitesinde kurduğu "Bir el, bir hayat" grubu üyeleri kimsesiz çocuklar ile zor durumdaki 260 kimsesiz ve maddi durumu iyi olmayan aileye Ramazan paketi yardımında bulundu. Pazar sabaha erkenden kalkan dernek üyeleri yardım paketlerini önceden adresleri tespit edilen ailelerin kapılarına bıraktı.

GURURLARI İNCİNMESİN

Grup üyeleri yoksul ve kimsesiz ailelerin gururlarının incinmemesi için onların fotoğraf karesine girmemesine özen gösterdi. Amaçlarının zor durumdaki insanlara yardım etmek olduğunu belirten Pınar İncegül, "Bu nedenle benim gibi düşünen yardımsever grup üyelerimiz ile birlikte ailelere tek tek yardımları ulaştırdık" diye konuştu. "Bir el bir hayat" grubu üyeleri Ramazan Bayramı'nda da her bayram olduğu gibi huzurevlerini ziyaret ederek buradaki insanlarla sohbet edip onların aile ve bayram özlemlerinin giderilmesine ortak olacaklarını bildirdi. Grup üyeleri huzurevlerindeki yaşlıları ziyaret etmenin bir sosyal sorumluluk ve gönüllülük projesi olduğunu bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İyilik meleklerinden 260 ramazan paketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN