Lösemili çocuklar birlikte iftar yaptı

Giriş Tarihi: 24.7.2014

Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD), Ramazan ayı dolayısıyla lösemili çocuklar ve ailelerini iftarda buluşturdu. Yemekte çocuklar eğlenceli saatler geçirdi

Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD), Ramazan ayı dolayısıyla lösemili çocuklar ve ailelerini iftarda buluşturdu. Çocukların palyaço eşliğinde gönüllerince eğlendiği iftar organizasyonunda, aileler yaşadıkları sıkıntıları biraz olsun unutarak bir arada olmanın tadını çıkardı.

YILDA BİN 500 ÇOCUK

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de katıldığı yemekte, LÖSEV tanıtım videosunun seyredilmesinin ardından LÖSEV Yaşam Sertifikası, tedavisi devam eden Efe Saatçi tarafından ANTİAD'a iletildi. ANTİAD Başkanı Murat Terlemez, iftar sonrası yaptığı konuşmada, Türkiye'de her yıl bin 500 çocuğun lösemiye yakalandığını söyledi.

İHTİYAÇLARI KARŞILANMALI
Ramazan'da kentte bulunan lösemili çocuk ve aileleriyle iftarda bir araya geldiklerine değinen Terlemez, lösemili çocukların başta sağlık ve eğitim olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğini dile getirdi. ANTİ- AD ailesi olarak çocukları ve ailelerini ağırlamaktan onur duyduklarını belirten Terlemez, "ANTİAD, sosyal sorumluluk bilinciyle toplumda kazandığını yine onlarla paylaşmaya devam ediyor. Bu bağlamda, yardım kampanyalarını içeren sürekli organizasyonlar yapılıyor. Bu tür organizasyonları derneğimiz her zaman yapmaya devam edecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lösemili çocuklar birlikte iftar yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN